SenetMatik Logo
SenetMatik
Sıralı senet yazdırma programı

Açıklama:

Program aracılığıyla çok sayıda hazırlamış olduğunuz senetleri el ile doldurmaktan ve hata yapmaktan kurtulabilirsiniz. Özellikle kira işlemleri gibi çokça senet düzenlenen işlemler için saniyeler içerisinde bütün senetleri hazırlayıp çıktı alabilirsiniz.

Senetleri yalnızca Türk Lirası üzerinden değil, ABD Doları, Euro gibi bir çok döviz üzerinden de düzenleyebilirsiniz.

Program, senetlerin hazırlanması aşamasında kullanıcıya yetkili yer belirleme, malen/nakden kaydı ekleme, keşidecilere "borçlu", "kefil", "aval veren" gibi sıfatlandırabilme gibi bir çok seçenek sunmaktadır.

Hazırlamış olduğunuz senetler programın kendi içerisindeki Microsoft Word ® benzeri döküman editöründe gösterilmekte, burada kullanıcı kendi istediği düzenlemeleri yapabilmekte, çıktı alabilmekte ve senetleri Word dosyası ya da PDF belgesi olarak kaydedebilmektedir.

 

Yenilikler (Sürüm 1.3):

* Program eski arayüzle uyumlu kalacak şekilde farklı bir altyapı kullanılarak tamamen baştan hazırlandı.
* Senetlerin Word dökümanı formatında hazırlanması sağlandı.
* Dahili editör ile bilgisayarınızda Word programı olmasa bile hazırlanan senetlerin düzenlenebilmesi, yazdırılabilmesi ve Word dosyası olarak kaydedilebilmesi sağlandı.
* Performas sorunları giderildi.

 

Ekran Görüntüleri:

Ana Ekran

 

Yazdırma Ayarları

 

Editör ve Örnek Senet Çıktısı

 

Programın bilgisayarınızda çalışması için Microsoft .Net Framework 4.5 veya üstü bir sürümün yüklü olması gerekmektedir. Eğer açılış sırasında hata yaşarsanız .Net Framework’ü Microsoft’a ait internet sitesi üzerinde bulunan https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=30653 linkinden indirebilirsiniz.

Programı İndir